Rozkłady jazdy

Aktualne i oficjalne rozkłady jazdy tramwajów Krakowskiej Linii Muzealnej mogą Państwo sprawdzić pod adresem https://muzealna.org/info/pl/rozklad-jazdy-tram. Poniżej prezentujemy rozkład jazdy linii tramwajowej 0 w Krakowie w sezonie 2020.

Dajwór 10:55 12:55 14:55 16:55
Św. Wawrzyńca 10:56 12:56 14:56 16:56
Miodowa 10:57 12:57 14:57 16:57
Starowiślna 10:59 12:59 14:59 16:59
Poczta Główna 11:00 13:00 15:00 17:00
Teatr Słowackiego 11:02 13:02 15:02 17:02
Stary Kleparz 11:04 13:04 15:04 17:04
Teatr Bagatela 11:07 13:07 15:07 17:07
Uniwersytet Jagielloński 11:09 13:09 15:09 17:09
Muzeum Narodowe 11:11 13:11 15:11 17:11
Oleandry 11:12 13:12 15:12 17:12
Park Jordana 11:13 13:13 15:13 17:13
Reymana 11:14 13:14 15:14 17:14
Cichy Kącik (przyjazd) 11:16 13:16 15:16 17:16
Cichy Kącik (odjazd) 11:55 13:55 15:55 17:55
Reymana 11:56 13:56 15:56 17:56
Park Jordana 11:57 13:57 15:57 17:57
Oleandry 11:58 13:58 15:58 17:58
Muzeum Narodowe 12:00 14:00 16:00 18:00
Uniwersytet Jagielloński 12:02 14:02 16:02 18:02
Teatr Bagatela 12:04 14:04 16:04 18:04
Stary Kleparz 12:07 14:07 16:07 18:07
Teatr Słowackiego 12:09 14:09 16:09 18:09
Poczta Główna 12:11 14:11 16:11 18:11
Starowiślna 12:13 14:13 16:13 18:13
Miodowa 12:14 14:14 16:14 18:14
Dajwór (przyjazd) 12:16 14:16 16:16 18:16
Źródło: https://muzealna.org/info/pl/rozklad-jazdy-tram

Rozkłady jazdy autobusów nie mają charakteru stałego, ze względu na różnorodność tras na jakie wysyłany jest historyczny tabor autobusowy. Aktualne informacje na temat uruchamianych linii autobusowych oraz ich godzin odjazdów znajdą Państwo na oficjalnej stronie Krakowskiej Linii Muzealnej pod adresem https://muzealna.org/info/pl/rozklad-jazdy-bus.